Kalıcı makyaj nedir?

Kalıcı makyaj, mikro steril ve tek kullanımlık iğne yardımıyla doğal mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanmasıyla yapılan bir makyaj yöntemidir.

Tamamen bitkisel ve anti-alerjik özel boyalarla uygulanan kalıcı makyaj, hassas ciltler bile uygulanabilmektedir.


Kalıcı makyajın avantajları nelerdir?

Kalıcı makyajın avantajları nelerdir?

Parlak ve homojen olmayan makyaja oranla daha doğal görünür. Özellikle çalışan kadınların gözdesi olan kalıcı makyaj “tazeleme” derdini ortadan kaldırır. Zamandan ve bütçeden tasarruf edilmesini sağlarken, kozmetik ürünlere alerjisi olan kadınlara da uygulanabilir.

Uygulama süresi ve kalıcılığı

Uygulama süresi ve kalıcılığı

Kalıcı makuaj uygulaması yaklaşık 1 ile 2 saat arasında sürer ve tek seansta tamamlanır. Uyguladığımız makyaj yaşam tarzınıza ve cilt yapınıza bağlı olarak 1-2 yıl kadar da kalıcı olmaktadır.

Kalıcı makyaj sonucunda ne sağlanır?

Kalıcı makyaj sonucunda ne sağlanır?

“Kozmetik dövme” sayılabilecek bu işlem sonucunda kaş, göz çizgisi veya dudaklara, cilt rengine uyumlu makyaj uygulayarak küçük kusurların kapatılırken, varsa, anatomik bozuklukların giderilmesi de sağlanır.

Kullanılan ürünlerin özellikleri nelerdir?

Kullanılan ürünlerin özellikleri nelerdir?

Bu alanda Dünya'deki en son ürün ve teknikleri kullanıyoruz. Kullandığımız tüm malzemeler Dünya'nın önde gelen labarotuvarlarında üretilerek, test edilmiş ve onaylanmış olup; anti-alerjik, su bazlı ve bitkisel pigmentlerden oluşmaktadır. Kalıcı makyaj boyaları bitkisel olup kimyasal katkı ve boya içermemektedir.